Křesla Drahokam

SKLADEM - máme 2 křesílka. Uvedená cena je za kus.
Doba dodání: ihned 

Retro křesla z roku 1970 po naší kompletní renovaci a opravě. Výrobce Nábytkářské družstvo DYHA v Brně.

Elegantní spojení masivního bukového dřeva a odolné potahové látky v přírodních odstínech s geometrickým vzorem. Taková jsou naše další křesílka po renovaci, ve kterých vás čeká každodenní pohodlí.

Vybrali jsme žinylkovou odolnou látku s plastickým geometrickým vzorem. nám připomíná malé vybroušené drahokamy. Použité odstíny váš interiér pozvednou a rozzáří. Kombinace béžové, hráškově zelené, kari žluté, šedé antracitové a hnědé na světle šedém pozadí. S těmito nadčasovými zemitými barvami vytvoříte doma klidné a příjemné místo.

Křeslo prošlo kompletní obnovou. Staré výplně čalounění jsme odstranili, konstrukce je zpevněná, nové jsou popruhy v sedáku i opěráku. Zachovali jsme původní pružinový rošt, který je nově vyvázaný. Křeslo je zrenovováno pečlivě, s důrazem na detail a díky tomu vydrží další dlouhá léta používání.

Tvrdé bukové dřevo je ve středně tmavém odstínu. Dřevo bylo v původním skvělém stavu a nebylo potřeba brousit. Napustili jsme ho nejdříve restaurátorským olejem a potom vyleštili pastou ze včelího a karnaubského vosku. Dřevo má teď sametově hladký povrch.

Rozměry: výška sedáku od země 44 cm, šířka sedáku 53 cm, hloubka sedáku 53 cm, celková šířka 60 cm, celková výška 80 cm, výška opěráku 50 cm.

Potahová látka: 53% viskóza, 25% polyester, 22% bavlna. Látka je vysoce kvalitní, má gramáž 544 gm2. Dobré rady pro údržbu čalounění součástí.

12 800,00 Kč