Skladovky vám odesíláme do 3 dnů🎉

Křeslo Kari s polštářem

Vyprodáno

VYPRODÁNO

Retro křeslo ze šedesátých let po naší kompletní renovaci a opravě. Výrobce Interiér národní podnik Praha.

Minimalistické spojení masivního bukového dřeva v přírodním odstínu a odolné potahové látky v teplé KARI žluté. Vybrali jsme látku s inovativní povrchovou úpravou, která poskytuje trvalou ochranu před viry, bakteriemi a plísněmi. Skvěle se tak hodí do interiéru s domácími mazlíčky.

Křeslo prošlo kompletní obnovou. Staré výplně čalounění jsme odstranili, konstrukce je zpevněná, nové jsou i popruhy. Měkké výplně nahrazeny novými (kokosová deska, atd.) Zachovali jsme původní pružinový rošt, který je nově vyvázaný. Křeslo je zrenovováno pečlivě, s důrazem na detail a díky tomu vydrží další léta používání.

Tvrdé bukové dřevo je u nábytku zárukou dlouhé životnosti. My jsme ho nejdříve ručně obrousili a zbavili starých laků. Následovalo ošetření tvrdým olejem na nábytek.

Rozměry: výška sedáku od země 42 cm, šířka sedáku 50 cm, hloubka sedáku 50 cm, celková šířka 55 cm, celková výška 82 cm, výška opěráku 55 cm.

Potahová látka: 100% polyeste. Gramáž látky je 549 gm2, oděr Martindale 60 000 otáček. Dobré rady pro údržbu čalounění jsou součástí.

0,00 Kč