Křeslo Listy

SKLADEM

Doba dodání: ihned
Odstín dřeva: ořech

Retro křeslo ze šedesátých let po naší kompletní renovaci a opravě. Výrobce je národní podnik TON v Bystřici pod Hostýnem.

Elegantní spojení ohýbaného bukového dřeva v odstínu ořech a odolné potahové látky se vzorem tkaných listů v nejrůznějších tvarech. Barevnost je laděna v odstínech zelené a béžové na černém podkladu.

Křeslo prošlo kompletní obnovou. Staré výplně čalounění jsme odstranili, konstrukce je zpevněná, nově vypnuté jsou popruhy, nová je 30 mm kokosová deska v sedáku. Měkké výplně nahrazeny novými. Zachovali jsme původní pružinový rošt, který je nově vyvázaný. Křeslo je zrenovováno pečlivě, s důrazem na detail a díky tomu vám vydrží další dlouhá léta používání.

Tvrdé bukové dřevo je u nábytku zárukou dlouhé životnosti. My jsme ho nejdříve pečlivě obrousili a zbavili starých laků a nečistot. Krásné čisté dřevo jsme namořili a finální povrchová úprava je tvrdým olejem.

Ke křeslu máme i taburet Listy pro dokončení vaší stylové sestavy.

Rozměry: výška sedáku 44 cm, šířka sedáku 52 cm, hloubka sedáku 52 cm, celková šířka 60 cm, celková výška 85 cm, výška opěráku 55 cm.

Potahová látka: 58% bavlna, 32% polyester, 10% polyakryl. Gramáž látky je 425 gm2. Dobré rady pro údržbu čalounění jsou součástí.

14 000,00 Kč