Skladovky vám odesíláme do 3 dnů🎉

Křeslo Listy

SKLADEM - včetně dvou polštářů 40 × 40 s výplní
 

Doba dodání: ihned 
Odstín dřeva: ořech 
Při koupi celého setu (křeslo s polštáři a taburet Listy) bude celková cena zvýhodněna o 1500 Kč. Taburet Listy si pořídíte tady.

Retro křeslo TON je originál ze šedesátých let a je po naší kompletní renovaci a opravě. Skvělý kousek do čtecího či relaxačního koutku.

Zaujme vás elegantní spojení ohýbaného bukového dřeva v oblíbeném odstínu ořech (středně hnědá s výraznými léty) a odolné potahové látky se vzorem tkaných listů nejrůznějších tvarů. Barevnost je laděna v odstínech zelené a béžové na černém podkladu.

Křeslo prošlo kompletní obnovou. Staré výplně čalounění jsme odstranili, konstrukce je zpevněná, nově vypnuté jsou popruhy, nová je 30 mm kokosová deska v sedáku. Měkké výplně nahrazeny zcela novými moderními. 
Křeslo je zrenovováno pečlivě, s důrazem na detail a díky tomu vám vydrží další dlouhá léta používání.

Tvrdé bukové dřevo je u nábytku vždy zárukou dlouhé životnosti. My jsme ho nejdříve pečlivě obrousili a zbavili starých laků a nečistot. Krásné čisté dřevo jsme namořili a finální povrchová úprava je tvrdým olejem.

Křeslo doplňte o taburet Listy pro dokončení vaší nové stylové sestavy. 

Rozměry: výška sedáku 44 cm, šířka sedáku 52 cm, hloubka sedáku 52 cm, celková šířka 60 cm, celková výška 85 cm, výška opěráku 55 cm.

Potahová látka: 58% bavlna, 32% polyester, 10% polyakryl. Gramáž látky je 425 gm2. Dobré rady pro údržbu čalounění jsou součástí.

12 500,00 Kč