Křeslo Retro jaro

Vyprodáno

VYPRODÁNO

Jedinečný originál k vám domů. Retro křeslo z padesátých let je po naší kompletní renovaci a opravě. Výrobce n.p. TON závod Bystřice pod Hostýnem.

Staré čalounění jsme celé odstranili a pustili se do důkladného broušení dřeva. Povedlo se nám tu dosáhnout středně hnědého odstínu ořech, který je dlouhodobě váš nejoblíbenější. Krásná kresba dřeva a hedvábně hladký povrch.

Sedák jsme vyrobili zcela nový, opět pružinový, je ručně vypletený, nové jsou popruhy a všechny výplně. Konstrukce je zpevněná, vše je voňavé, pevné a připravené na další dlouhá léta užívání. Postupy z těchto renovací můžete také sledovat na Instagramu, kam pravidelně přidáváme naši práci.

Elegantní spojení ohýbaného bukového dřeva a tuhé odolné potahové látky. Motiv nám připomíná stylizovaný tvar cibulek, které se teď na jaře probouzí. S nadčasovými geometrickým vzorem v přírodních odstínech neuděláte chybu a snadno si doma vytvoříte příjemné místo. V tomto křesle vás čeká každodenní pohodlí i při delším sezení, ideální třeba do čtecího koutku.

Rozměry: výška sedáku od země 44 cm, šířka sedáku 57 cm, hloubka sedáku 55 cm, celková šířka 72 cm, celková výška 85 cm, výška opěráku 55 cm, područky od země 62 cm.

Potahová látka: 100 % polyester. Látka je vysoce odolná a kvalitní, gramáž  je 570 gm2. Dobré rady pro údržbu čalounění jsou součástí.

Taburet ve stejném provedení zde

0,00 Kč