Křeslo Večernice

Vyprodáno

VYPRODÁNO

Křeslo ze šedesátých let po kompletní renovaci a opravě. Výrobce národní podnik TON Bystřice pod Hostýnem. Velice pohodlné i díky pružinám v sedáku.

Ohýbané bukové dřevo ve spojení s odolnou potahovou látkou. Zvolili jsme podmanivý tmavě modrý vzor na béžovém podkladu. Křeslo je tajemné a elegantní. Můžete si k němu pořídit i taburet Večernice.

Křeslo prošlo kompletní pečlivou obnovou. a renovací Staré výplně čalounění jsme odstranili, konstrukce je zpevněná, nové jsou popruhy v sedáku i opěráku. Měkké výplně jsme nahradili novými, v sedáku je ručně přišitá kokosová deska a bohaté vatování. Zachovali jsme i pružinový rošt, který je nově vypletený. Křeslo jsme zrenovovali pečlivě, s důrazem na detail a díky tomu vám vydrží dlouhá léta používání.

Tvrdé bukové dřevo je u nábytku zárukou dlouhé životnosti. My jsme ho nejdříve pečlivě obrousili a zbavili tak starých laků. Nová povrchová úprava je přírodním tvrdým olejem a mořeno do odstínu ořech. Ten dodává dřevu hebký a velice odolný povrch.

Rozměry: výška sedáku 43 cm, šířka sedáku 52 cm, hloubka sedáku 50 cm, celková šířka 62 cm, celková výška 85 cm, výška opěráku od sedáku 52 cm, výška područek od země 53 cm.

Potahová látka: 45 % bavlna, 44 % viskóza, 11 % polyester. Gramáž látky je 598 gm2. Dobré rady pro údržbu čalounění jsou součástí.

0,00 Kč