Křeslo Vlny s polštářem

Nové

SKLADEM - jediný kus ihned k dispozici

Křeslo ze šedesátých let po kompletní renovaci a opravě. Elegantní spojení ohýbaného bukového dřeva ve středně hnědém odstínu (ořech) a odolné potahové látky s geometrickým retro vzorem. Součástí křesla je polštář s výplní 40 x 40 cm ze stejné látky.

Křeslo prošlo kompletní obnovou u nás v dílně. Staré čalounění jsme odstranili, konstrukce je zpevněná, nově vypnuté popruhy, všechny vnitřní části a výplně jsou nové. Sedák je spíše tužší a záda měkčí, extra pohodlí zaručeno! Křeslo je teď jako nové a vydrží vám další dlouhá léta používání.

Tvrdé bukové dřevo je u nábytku zárukou dlouhé životnosti. My jsme dřevo nejprve ručně obrousili a pečlivě zbavili starých laků. Dále jsme ho namořili a nová povrchová úprava je v tvrdém oleji, který obsahuje směsi vzácných olejů a živic obohacených o včelí a karnaubský vosk. Dřevo má teď krásně hladký a odolný povrch se zajímavou kresbou.

Rozměry: výška sedáku 44 cm, šířka sedáku 52 cm, hloubka sedáku 48 cm, celková šířka 60 cm, celková výška 88 cm, výška zad 50 cm. Výška područek od země 52 cm.

Potahová látka: 100% polyester. Gramáž 390 gm2. Čistit pomocí suchého šamponování. Dobré rady pro údržbu čalouněného nábytku jsou součástí.

9 500,00 Kč
Please select variants first