Mechové křeslo

Vyprodáno

VYPRODÁNO

Retro křeslo ze šedesátých let po naší kompletní renovaci a opravě. Výrobce byl národní podnik TON v Bystřici pod Hostýnem.

Elegantní spojení ohýbaného bukového dřeva v odstínu dub a odolné potahové látky s drobným geometrickým vzorem. Barevnost je laděna v odstínech zelené na béžovém podkladu.

Křeslo prošlo kompletní obnovou. Staré výplně čalounění jsme odstranili, konstrukce je zpevněná, nově vypnuté jsou popruhy v sedáku, nová je i 30 mm kokosová deska v sedáku. Ostatní měkké výplně nahrazeny novými. Zachovali jsme tu původní pružinový rošt, který je nově vyvázaný. Křeslo je zrenovováno pečlivě, s důrazem na detail a díky tomu vám vydrží další dlouhá léta používání.

Tvrdé bukové dřevo je u nábytku zárukou dlouhé životnosti. My jsme ho nejdříve pečlivě obrousili a zbavili starých laků a nečistot. Krásné čisté dřevo jsme namořili na dub a finálně upravili tvrdým olejem.

Rozměry: výška sedáku 44 cm, šířka sedáku 52 cm, hloubka sedáku 52 cm, celková šířka 60 cm, celková výška 85 cm, výška opěráku 55 cm.

Potahová látka: 58% bavlna, 32% polyester, 10% polyakryl. Gramáž látky je 425 gm2. Dobré rady pro údržbu čalounění jsou součástí.

0,00 Kč