Dubové křeslo k pracovnímu stolu

Vyprodáno

VYPRODÁNO

Prostorný a velice pohodlný kus nábytku po naší kompletní renovaci. Ideální společník k pracovnímu stolu nebo na chvíle se šálkem kávy. Můžete doplnit i o dva pohodlné polštáře.

Křesílko nás zaujalo dubovým dřevem a nadčasovým elegantním tvarem. Přivezli jsme si jej do dílny a začali jsme. Ondřej jej nejdříve celé rozebral, konstrukce byla rozviklaná a broušení je pak také snadnější. Pod tvrdým lakem se skrýval hnědo-šedý dubový masiv s nádhernou kresbou. Po povrchové úpravě se znovu důkladně sestavilo a slepilo. Tvrdý olej nechal vyniknout přírodní odstín dubu. 

Třešničkou na dortu je pohodlný, ručně prošívaný sedák, který lze otáčet. Původní tzv. čabraka byla špinavá, prosezená a chodili jsme kolem ní obloukem. Vyrobili jsme tak zcela novou s novým tuhým vnitřkem z kokosové desky s bohatým vatováním. Vybrali jsme také kvalitní potahovou látku se zajímavou strukturu. 

Zachránili jsme pro vás další kus nábytku který vám doma bude dělat radost. 

Rozměry: sedák výška od země 45 cm, sedák 48 x 46 cm, opěrák od sedáku 38 cm, celková výška 80 cm, područky od země 69 cm.

Látka: žinylka - 59 % polyester, 37 % akryl, 4 % viskóza. Gramáž 500 gm2. Čistit pomocí suchého šamponování. Dobré rady pro údržbu jsou součástí.

0,00 Kč