Pracovní stůl s dubem

Vyprodáno

VYPRODÁNO

Výjimečný pracovní stůl se starožitnými prvky včetně soustružených nohou a ozdob. Konstrukce z masivního dřeva velice nadčasových tvarů. 

Kombinace dubové dýhy a pastelového lilkového odstínu (béžovo - fialová). Stůl má funkční všech pět zámků u spodních šuplíků + máme k nim i původní klíč. Sedm praktických šuplíků schová vše potřebné při práci či tvoření. Úchytky jsou nové a v mosazné úpravě. Krásná kresba dubové dýhy, která je několikrát ošetřena tvrdým olejem pro odolný a hladký povrch, který se snadno udržuje.

Stůl jsme si přivezli v horším stavu, ale již na první pohled nás zaujal a věděli jsme, že mu chceme dát renovací druhou šanci. Dýha byla utrhaná, dřevo odřené, spoje uvolněné, bez úchytek. Byla potřeba kompletní renovace, při které jsme se rozhodli pro ručně broušenou patinu. Tomuto kousku dodala na autenticitě a starém používaném vzhledu.

Nevšední kousek, který může vyprávět svůj, již skoro stoletý, příběh. Stůl má tajný šuplík na cennosti, jeho místo prozradíme jeho novému majiteli.

Rozměry: výška deska 78 cm, výška na nohy 63 cm, šířka celková 63 cm, délka 111 cm

0,00 Kč