Co najdete v našem obchodě?

Vyrábíme a renovujeme nábytek a doplňky do interiéru. Vše s důrazem na ruční práci. Všechny naše nabízené produkty jsou zhotoveny v jediném nebo několika málo limitovaných kusech. Hledáte neobvyklý kousek s jedinečným příběhem? S pečlivostí, láskou k řemeslu a k přírodě dostává starý nábytek druhou šanci. 


Kdo za Dvadílnou stojí?

Za Dvadílnou stojíme jen my dva - Ondřej Tvrzník a Martina Doležalová. Vše, co zde vidíte nám prošlo několikrát pod rukama, od začátku do konce. Více se o nás dočtete zde.


Pracujeme i s vaším nábytkem na přání?

Bohužel ne. Není v našich silách přijímat práci na zakázku, ani renovovat váš vlastní starý nábytek, který máte doma. Rozhodli jsme se pro volnou tvorbu. Vznikají tak originály pouze pro tento eshop. Můžete si u nás pořídit například starý nábytek po renovaci ihned, bez čekání, a ani nemusíte mít svůj vlastní. Každý kus z naší dílny má svou vlastní myšlenku, koncept a unikátní zpracování s důrazem na detail.


Způsob platby v eshopu

Platba za objednávku z eshopu probíhá předem, a to klasickým bankovním převodem na účet. Všechny potřebné údaje k této platbě vám dorazí v potvrzovacím emailu. Na platbu za objednávku čekáme maximálně 7 dní, pak dojde k jejímu automatickému stornování.


Doprava

Jednotná cena dopravy u všech objednávek je 150 Kč. V této ceně je započítané i balné. Balíme pečlivě a používáme recyklované obaly a krabice, lepíme papírovou lepenkou. Balíky zasíláme kurýrem DPD nebo GLS. Pro objednávku se také můžete zastavit u nás v dílně v Lounech (lze po předchozí domluvě). V tom případě máte dopravu zdarma a tuto možnost dopravy zadejte už při vytváření objednávky.

Doprava do SR a jiných států je možná pouze po předchozí domluvě na emailu martina@dvadilna.cz. Cena dopravy se pak odvíjí od váhy a místa doručení.


Doba dodání

U zboží, které je nabízené jako skladem je doba dodání od 2 - 4 dni od obdržení platby. Pokud na doručení spěcháte, prosím, napište nám to do objednávky nebo emailem a my se budeme snažit odeslat co nejdříve. U zboží s povrchovou úpravou na přání nebo s úpravami je doba dodání dle vzájemné předchozí domluvy. Běžně se ale pohybuje do 10 dní.


Vlastní odvoz

Vaši objednávku si lze samozřejmě také vyzvednout osobně v naší dílně v Lounech. Velmi tuto možnost vítáme. Tuto možnost rovnou zadejte již při vytváření objednávky a dopravu tak máte zdarma. Čas odvozu si s námi předem domluvte na emailu nebo telefonicky, abychom s vámi počítali. Nábytek si k nám můžete přijet i vyzkoušet a prohlédnout osobně. Rádi vás v naší malé dílně přivítáme! ♥