Co najdete v našem obchodě?

Vyrábíme a renovujeme nábytek a doplňky do interiéru. Jestli hledáte něco opravdu neobvyklého, s důrazem na ruční práci, tak jste u nás správně! Všechny nabízené produkty jsou zhotoveny v jediném nebo několika málo limitovaných kusech.


Kdo za Dvadílnou stojí?

Za Dvadílnou stojíme od začátku (rok 2016) jen my dva - Ondřej Tvrzník a BcA. Martina Doležalová. Všechny kousky nám prošly několikrát pod rukama. 

Více se o nás dvou dočtete zde


Pracujeme i s vaším nábytkem na přání?

Bohužel ne. Není v našich silách přijímat práci na zakázku, ani renovovat váš vlastní starý nábytek, který máte doma. Rozhodli jsme se pro volnou tvorbu. Vznikají tak originály pouze pro tento eshop. Můžete si u nás pořídit starý nábytek po renovaci ihned, bez čekání, a ani nemusíte mít svůj vlastní.


Způsob platby v eshopu

Platba za objednávku z eshopu probíhá předem, a to klasickým bankovním převodem. Všechny potřebné údaje vám dorazí v potvrzovacím emailu u objednávky. Na platbu čekáme maximálně 7 dní, pak objednávku automaticky stornujeme.


Doprava

Balíky zasíláme kurýrem GLS nebo u větších zásilek Toptrans. Cena dopravy do ČR se počítá dle váhy vaší objednávky:

do 2 kg - 120 Kč

do 5 kg - 200 Kč

do 10 kg - 350 Kč

Na dobírku nezasíláme. V této ceně je započítané i balné. Balíme pečlivě, používáme recyklované obaly a krabice, lepíme papírovou lepenkou.

Doprava na Slovensko a jiných států je možná, tuto možnost zvolte již při vytváření objednávky. Cenu dopravy vám pak přičteme dodatečně. Pokud ji chcete spočítat před koupí, napište na martina@dvadilna.cz. Cena dopravy se odvíjí od váhy a místa doručení a dopočítáme ji k ceně objednávky.


Doba dodání

Zboží, které je nabízené jako skladem, odesíláme do 3 - 4 dnů od obdržení platby. Pokud na doručení spěcháte, prosím, napište nám to do objednávky nebo emailem a my se budeme snažit odeslat co nejdříve. U zboží s povrchovou úpravou na přání nebo s úpravami je doba dodání dle vzájemné předchozí domluvy, v průměru ale týden až deset dní.


Vlastní odvoz

Vaši objednávku si lze samozřejmě také vyzvednout osobně v našem skladu v Lounech. Velmi tento způsob vítáme. Tuto možnost rovnou zadejte již při vytváření objednávky a dopravu tak máte zdarma. Čas odvozu si s námi předem domluvte na emailu nebo telefonicky, abychom s vámi počítali. Nábytek si k nám můžete přijet vyzkoušet a prohlédnout osobně.

Adresa skladu Dvadílna: Benátky 276, Louny, 44001