Brzy u vás

Většina kousků je připravena ihned k odeslání. Budou vám tak dělat doma radost opravdu brzy. Rádi si nábytek před koupí osobně vyzkoušíte a prohlédnete? Napište a domluvíme se.

U zboží s povrchovou úpravou na přání nebo s úpravami je doba dodání dle vzájemné předchozí domluvy, v průměru 10 - 14 dní.

Doprava

Skladovky zasíláme do 3 dnů od obdržení platby kurýrem GLS, Česká pošta nebo u větších zásilek Toptrans. Na dobírku nezasíláme. V ceně dopravy je započítané i balné. Balíme pečlivě, používáme recyklované obaly a lepíme papírovou páskou. 

Doprava na Slovensko a do jiných statů dle domluvy předem. Dopočitáme dle váhy objednávky. 

——————————-

Cena dopravy do ČR se počítá dle váhy objednávky:

do 1 kg - 50,00 Kč - tisky, obrázky, potahy, polštáře.

1 - 5 kg - 150,00 Kč - taburety, stolečky, menší kousky nábytku.

5 - 8 kg - 200,00 Kč - truhly, police, stolky, menší komody. 

Vše nad 8 kg - 490,00 Kč - komody, křesla, ušáky, skříně.

 ———————————-

Co najdete v našem obchodě?

Vyrábíme a renovujeme nábytek a doplňky do interiéru. Jestli hledáte něco neobvyklého a jedinečného, s důrazem na ruční práci, tak jste u nás správně! Všechny nabízené produkty jsou zhotoveny v jediném nebo několika limitovaných kusech. 

Pracujeme i s vaším nábytkem na přání?

Ne, není v našich silách přijímat práci na zakázku, ani renovovat váš vlastní starý nábytek, který máte doma. Rozhodli jsme se jen pro volnou tvorbu. Vznikají tak originály pouze pro tento eshop. Můžete si u nás pořídit starý ikonický nábytek po renovaci ihned, bez čekání a ani nemusíte mít svůj vlastní. 

Platba v eshopu

Platba za objednávku probíhá předem, a to klasickým bankovním převodem. Všechny potřebné údaje vám dorazí v potvrzovacím emailu u objednávky. Na platbu čekáme maximálně 7 dní, pak objednávku automaticky stornujeme a zboží nabídneme znovu k prodeji. 

Vlastní odvoz

Vaši objednávku si lze samozřejmě také vyzvednout osobně v našem skladu v Lounech (Benátky 276, Louny). Velmi tento způsob vítáme. Tuto možnost rovnou zadejte již při vytváření objednávky a dopravu tak máte zdarma. Čas odvozu si s námi předem domluvte na emailu nebo telefonicky, abychom s vámi počítali.