Brzy u vás

Většina kousků je připravena ihned k odeslání. Budou vám tak dělat doma radost opravdu brzy. Rádi si nábytek před koupí osobně vyzkoušíte a prohlédnete? Napište a domluvíme se.

U zboží s povrchovou úpravou na přání nebo s úpravami je doba dodání dle vzájemné předchozí domluvy, v průměru 7 - 10 dní.

Doprava

Skladovky zasíláme do 2 dnů od obdržení platby kurýrem GLS, u větších zásilek Toptrans. Cena dopravy do ČR se počítá dle váhy objednávky: do 2 kg - 120 Kč, do 5 kg - 200 Kč, do 15 kg - 350 Kč. Na dobírku bohužel nezasíláme. V ceně dopravy je započítané i balné. Balíme pečlivě, používáme recyklované obaly a lepíme papírovou páskou.

Co najdete v našem obchodě?

Vyrábíme a renovujeme nábytek a doplňky do interiéru. Jestli hledáte něco neobvyklého a jedinečného, s důrazem na ruční práci, tak jste u nás správně! Všechny nabízené produkty jsou zhotoveny v jediném nebo několika limitovaných kusech. 

Pracujeme i s vaším nábytkem na přání?

Bohužel ne. Není v našich silách přijímat práci na zakázku, ani renovovat váš vlastní starý nábytek, který máte doma. Rozhodli jsme se pro volnou tvorbu. Vznikají tak originály pouze pro tento eshop. Můžete si u nás pořídit starý ikonický nábytek po renovaci ihned, bez čekání a ani nemusíte mít svůj vlastní. 

Platba v eshopu

Platba za objednávku probíhá předem, a to klasickým bankovním převodem. Všechny potřebné údaje vám dorazí v potvrzovacím emailu u objednávky. Na platbu čekáme maximálně 7 dní, pak objednávku automaticky stornujeme a zboží nabídneme znovu k prodeji. 

Vlastní odvoz

Vaši objednávku si lze samozřejmě také vyzvednout osobně v našem skladu v Lounech (Benátky 276, Louny). Velmi tento způsob vítáme. Tuto možnost rovnou zadejte již při vytváření objednávky a dopravu tak máte zdarma. Čas odvozu si s námi předem domluvte na emailu nebo telefonicky, abychom s vámi počítali.