Jsme dva designéři Ondřej Tvrzník a Martina Doležalová, kteří vyrábí nábytek a doplňky pod značkou Dvadílna. Od roku 2016 pro vás s nadšením čalouníme, renovujeme, opravujeme, zachraňujeme, brousíme, lepíme, šijeme, patinujeme, leštíme a nakonec to celé fotíme.

Nahlédněte nám pod ruce a sledujte proces vzniku dalšího kousku na Instagramu. Baví nás dávat starému dřevěnému nábytku druhou šanci zazářit, třeba u vás doma! ♥

Cesta starého nábytku zvesela pokračuje dál a my z toho máme ohromnou radost! Myslíme si totiž, že má smysl vracet starý použitý nábytek zpátky do vašich domovů, kam svou užitnou a designovou hodnotou rozhodně patří.

V současné době se věnujeme převážně čalounění retro křesel, ušáků a výrobě taburetů v nejrůznějších tvarech a provedení. Dále vyrábíme nábytek z masivního dřeva, jako jsou skříně, truhly, komody či stolky. Pro povrchové úpravy dřeva používáme výhradně kvalitní tvrdé oleje obsahující směsi vzácných přírodních olejů a živic obohacených o včelí vosk a karnaubský vosk.


Napsali o nás