DVADÍLNA je malá česká značka. Zabýváme se navrhováním, výrobou a renovacemi nábytku a doplňků pro vaše jedinečné bydlení. Za vším stojíme jen my dva - Ondřej Tvrzník a BcA. Martina Doležalová. V obchodě dvadilna.cz najdete nově vyrobený i zachráněný starý nábytek. S nadšením a láskou opravujeme, brousíme, čalouníme, patinujeme, leštíme, renovujeme a hotové kousky fotíme. Vše je naše pečlivá ruční práce.


Dřevěné příběhy tak zvesela pokračují dál a my z toho máme ohromnou radost! Myslíme si totiž, že má smysl vracet starý použitý nábytek zpátky do domovů, kam svou užitnou a designovou hodnotou rozhodně patří. Po naší důkladné renovaci můžeme zaručit, se z něj stane oblíbená součást vašeho interiéru. 

V současné době se věnujeme převážně čalounění starých křesel, ušáků, taburetů a výrobě nábytku z masivního dřeva. Pod rukama nám vznikají komody, skříňky nebo stolky. Pro povrchové úpravy dřeva používáme kvalitní tvrdé oleje obsahující směsi vzácných přírodních olejů a živic obohacených o včelí vosk a karnaubu. Výsledkem je odolný tvrdý povrch. To vše s láskou k nábytku, k ruční práci a k našim domovům! ♥


Napsali o nás