Ve D V A D Í L N Ě se zabýváme navrhováním a výrobou unikátních kousků nábytku a doplňků pro vaše jedinečné bydlení. Se stejným úsilím a pílí také renovujeme a opravujeme starý nábytek, kterému tím dáme druhou šanci na život. Za vším stojí Ondřej Tvrzník a BcA. Martina Doležalová. S nadšením v naší malé dílně opravujeme, brousíme, lepíme, čalouníme, šijeme, patinujeme, leštíme a nakonec fotíme. Hotové originály si můžete pořídit zde na eshopu dvadilna.cz.

Dřevěné příběhy starého nábytku zvesela pokračují dál a my z toho máme ohromnou radost! Myslíme si totiž, že smysl vracet starý použitý nábytek zpátky do vašich domovů, kam svou užitnou a designovou hodnotou rozhodně patří.

V současné době se věnujeme pouze tvorbě pro eshop dvadilna.cz. Jedná se převážně o čalounění retro křesel, ušáků a výrobě taburetů, které stylově doplní pohovku či křesílko. Dále vyrábíme nábytek z masivního dřeva, jako jsou skříně, truhly, komody či stolky

Pro povrchové úpravy dřeva používáme kvalitní tvrdé oleje obsahující směsi vzácných přírodních olejů a živic obohacených o včelí vosk a karnaubu. Dále restaurátorské oleje a pastu ze včelího vosku. To vše s láskou k nábytku, k ruční práci a řemeslu.


Napsali o nás