Těší nás, že jste si našli cestu do Dvadílny! 


Vyrábíme a renovujeme nábytek a doplňky do interiéru. A za vším stojíme jen my dva - Ondřej Tvrzník a BcA. Martina Doležalová. S nadšením pro vás čalouníme, renovujeme, opravujeme, brousíme, lepíme, šijeme, patinujeme, leštíme, renovujeme a nakonec to celé fotíme a vkládáme na web. Hotové originály si pak můžete pořídit v obchodě. Nahlédněte nám pod ruce na Instagramu nebo Facebooku. Děkujeme, že můžeme dávat dřevěnému nábytku druhou šanci zazářit, třeba u vás doma.

Dřevěné příběhy starého nábytku tak zvesela pokračují dál a my z toho máme ohromnou radost! Myslíme si totiž, že má smysl vracet starý použitý nábytek zpátky do vašich domovů, kam svou užitnou a designovou hodnotou rozhodně patří!

V současné době se věnujeme převážně čalounění retro křesel, ušáků a výrobě taburetů v nejrůznějších tvarech a provedení. Dále vyrábíme nábytek z masivního dřeva, jako jsou skříně, truhly, komody či stolky.

Pro povrchové úpravy dřeva používáme pouze kvalitní tvrdé oleje obsahující směsi vzácných přírodních olejů a živic obohacených o včelí vosk a karnaubu. Dále restaurátorské oleje a pastu ze včelího vosku.


Napsali o nás...