Křeslo Diamanty

Vyprodáno

VYPRODÁNO

Nadčasové retro křeslo ze 60. let po naší kompletní renovaci a opravě. Díky vyšším zádům a tvarovanému čalounění je úžasně pohodlné. Výrobce Interiér Praha.

Masivní bukové dřevo v kombinaci s odolnou potahovou látkou. Geometrický vzor je tkaný a má zajímavý detail. Odstíny jsou od šedé, po béžovou, do tlumeně modré a tyrkysové. Látka je určeně na čalounění a je tak velice odolná a snadno se udržuje.

Křeslo prošlo kompletní obnovou a renovací včetně všech výplní. Staré čalounění jsme odstranili, konstrukci zpevnili, uvnitř jsou nové popruhy a všechny měkké výplně. Křeslo je zrenovováno pečlivě, s důrazem na detail a díky tomu vydrží další léta používání.

Tvrdé bukové dřevo je u nábytku zárukou dlouhé životnosti. My jsme ho nejdříve ručně obrousili a zbavili starých laků. Následovalo 3x ošetření tvrdým olejem na nábytek, který dřevu dodal nový vzhled.

Rozměry: výška sedáku od země 42 cm, šířka sedáku 50 cm, hloubka sedáku 50 cm, celková šířka 55 cm, celková výška 82 cm, výška opěráku od sedáku 55 cm.

Potahová látka: 66% recyklovaný polyester, 20% polyester, 8% organická bavlna, 6% bavlna. Gramáž látky je 445 gm2. Dobré rady pro údržbu čalounění jsou součástí.

0,00 Kč