Křeslo Kostky s polštářem

Vyprodáno

VYPRODÁNO

Křeslo ze šedesátých let po kompletní renovaci a opravě. Výrobce TON Bystřice pod Hostýnem. Elegantní spojení ohýbaného bukového dřeva ve středně tmavém odstínu a extra odolné potahové látky s výrazným geometrickým vzorem. Na kostkách najdete snad všechny odstíny.

Křeslo prošlo kompletní obnovou. Staré výplně čalounění jsme odstranili, konstrukce je zpevněná, nové popruhy. Měkké výplně nahrazeny novými. V sedáku jsme zachovali původní pružinový rošt, i delší sezení je proto pohodlné. Křeslo je zrenovováno pečlivě, s důrazem na detail, díky tomu vydrží další dlouhá léta používání.

Tvrdé bukové dřevo je u nábytku zárukou dlouhé životnosti. My jsme ho nejdříve pečlivě obrousili a zbavili starých laků. Nasledovalo moření na odstín dub a nskonec povrchová úprava tvrdým olejem.

Ke křeslu vám rádi vyrobíme i taburet ve stejném provedení. Napište si o nabídku.

Rozměry: výška sedáku 43 cm, šířka sedáku 5 cm, hloubka sedáku 52 cm, celková šířka 62 cm, celková výška 85 cm, výška opěráku 54 cm.

Potahová látka: 61% akryl, 25% polyester, 14% bavlna. Gramáž látky je 857 gm2. Dobré rady pro údržbu čalounění jsou součástí.

0,00 Kč