Křeslo Šedá geometrie

Vyprodáno

NEDOSTUPNÉ

Křeslo ze šedesátých let po kompletní renovaci a opravě. Elegantní spojení masivního bukového dřeva ve světlém odstínu a odolné potahové látky v šedém geometrickém vzoru. Součástí křesla je polštář ve žlutém odstínu s výplní 40 x 40 cm.

Křeslo prošlo kompletní obnovou u nás v dílně. Staré čalounění jsme odstranili, konstrukce je zpevněná, nově vypnuté popruhy, všechny vnitřní části a výplně jsou nové nebo po obnově. V sedáku jsme zachovali pružinový rošt, který je nově vyvázaný, na něm je nová vrstva kokosu, tři vrstvy měkkého rouna. Vše ručně prošito. Nenajdete tu žádný molitan. Sedák je spíše tužší a záda měkčí, extra pohodlí zaručeno! Křeslo je teď jako nové a vydrží další dlouhá léta používání.

Tvrdé bukové dřevo je u nábytku zárukou dlouhé životnosti. My jsme dřevo nejprve ručně obrousili a pečlivě zbavili starých laků. Nová povrchová úprava je v tvrdém oleji na nábytek, který obsahuje směsi vzácných olejů a živic obohacených o včelí a karnaubský vosk. Krásně hladký a odolný povrch.

Rozměry: výška sedáku 44 cm, šířka sedáku 50 cm, hloubka sedáku 50 cm, celková šířka 58 cm, celková výška 85 cm, výška opěráku 52 cm. Výška područek od země 55 cm.

Potahová látka: čistit pomocí suchého šamponování. Materiál: 54% Akryl, 43% polyester, 3% viskóza . Gramáž 477 gm2. Dobré rady pro údržbu čalouněného nábytku jsou součástí.

Cena dopravy: 150 Kč

0,00 Kč