Křeslo Zahrádka

Vyprodáno

VYPRODÁNO

Nadčasové retro křeslo ze 60. let po naší kompletní renovaci a opravě. Díky vyšším zádům a tvarovanému čalounění je úžasně pohodlné. Výrobce značen Interiér Praha.

Staré čalounění jsme celé odstranili, konstrukci zpevnili, uvnitř jsou nové popruhy a všechny měkké výplně jsou nové. Křeslo je zrenovováno pečlivě, s důrazem na detail a díky tomu vydrží další léta používání. 

Masivní bukové dřevo jsme nejdříve důkladně zbrousili a zbavili starého laku. Následovaly tři vrstvy čirým tvrdým olejem na nábytek, který dřevu dodal nový vzhled. Výrazná potahová látka je ve svěžích odstínech od tmavě modré, po béžovou, do tlumeně modré, žluté a tyrkysové. 

Probouzející se zahrada. To je myšlenka této renovace. Pomalé čekání na jaro a probouzející se přírodu. Na látce se objevují pupeny, stonky, podzimní listy a rašící rostlinky, stejně jako když rozhrábnete listí na zahradě. Přesně tento kouzelný moment je na látce zachycen a učiní z křesla nevšední kousek, které jen tak někdo nemá.

Rozměry: výška sedáku od země 42 cm, šířka sedáku 50 cm, hloubka sedáku 50 cm, celková šířka 55 cm, celková výška 82 cm, v opěráku od sedáku 55 cm.

Potahová látka: 100% polyester. Gramáž látky je 350 gm2. Dobré rady pro údržbu čalounění jsou součástí.

0,00 Kč