Skladovky vám odesíláme do 3 dnů🎉

Medové křeslo TON

Novinka

SKLADEM

Doba dodání: křeslo je vystaveno do 4.6. 2023 ve vile Tugendhat v Brně. Jedná se o expozici k 100. výročí narození brněnského arch. J. Šmídka. Dodání je možné kdykoliv po tomto datu.
Odstín dřeva: buk

Zajímavé retro křeslo (model 6950) po kompletní renovaci, s novým čalouněním a krásnou potahovou látkou. Zajímavý detail v podobě dvou knoflíčků. Autorem návrhu pro podnik TON byl Jaroslav Šmídek.

Bukové dřevo v přírodním odstínu tu doplňuje geometrický vzor na odolné manšestrové látce. Nadčasový a elegantní kus nábytku, který si doma zamilujete. Látka je určená pro čalounění a nabídne vám tak odolný povrch, který se snadno udržuje. Je v odstínu tlumené žluté, vanilkové, medové.

Staré čalounění jsme odstranili, zpevnili bukovou konstrukci. Výplně v sedáku a opěráku jsou zcela nové, včetně nových popruhů. Vše je voňavé, pevné a připravené na další dlouhá léta užívání:)

V těchto křeslech vás čeká každodenní pohodlí. Ideální společník do útulného čtecího nebo relaxačního koutku, nebo jako doplnění k pohovce.

Rozměry: výška sedáku od země 43 cm, sedák 48 x 50 cm, celková šířka 64 cm, výška područek 52 cm, celková výška 80 cm, výška opěráku 53 cm.

Potahová látka: 100 % polyester. Dobré rady pro údržbu čalounění jsou součástí.

11 900,00 Kč