Pralesní křeslo

Vyprodáno

VYPRODÁNO

Ikonické křeslo TON ze šedesátých let po kompletní renovaci a obnově. Elegantní spojení masivního bukového dřeva a nevšední potahové látky s výrazným listovým vzorem. Nechybí tu listy monstery a snad všechny odstíny zelené.

Křeslo prošlo kompletní obnovou. Staré čalounění jsme odstranili, konstrukce je zpevněná, nové popruhy, v sedáku je pružinový rošt, nové čalounické výplně včetně měkkého rouna. Velice pohodlné sezení. Křeslo je teď jako nové a vydrží další léta používání.

Tvrdé bukové dřevo je u nábytku zárukou dlouhé životnosti. My jsme dřevo nejprve obrousili a zbavili starých laků. Nová povrchová úprava je v tvrdém oleji na nábytek v odstínu dub, který obsahuje směsi vzácných olejů a živic obohacených o včelí a karnaubský vosk. Krásně hladký a odolný povrch.

Rozměry: výška sedáku 43 cm, šířka sedáku 50 cm, hloubka sedáku 52 cm, celková šířka 60 cm, celková výška 85 cm, výška opěráku 55 cm, výška područek od země 56 cm.

Potahová látka: 50% polyester, 24% bavlna, 12% viskóza, 14% len. Gramáž 358 gm2. Čistit pomocí suchého šamponování. Dobré rady pro údržbu jsou součástí.

0,00 Kč