Prvně na trhu

01.11.2021

V sobotu vstáváme do chladného, temného a mlžného rána. Není to však nic, s čím by si plné auto našich výrobků neporadilo. Praha se pomalu přibližuje a my jsme trošku nervózní, nevíme co čekat, ale rozhodně převažuje těšení. Holešovický průmyslový palác se schovává v mlze a my před ním musíme najít náš plácek 2 x 2 metry pro postavení stanu. Zjistíme, že naše místečko leží na díře v asfaltu. Stánek vypadá po rozložení jako po zemětřesení, vše stojí nakřivo, hlavně regály se nebezpečně naklánějí. Nás už ale nic nezastaví, ihned po přihlášce na Dyzajn market, jsme totiž onemocněli a pár týdnů si poleželi, chvíli po tom si Ondřej zlomil pravou ruku. Jako by nás tu někdo nechtěl;) Ale jsme tady a dokonce jsme stihli dokončit pestrou nabídku našich výrobků.

Přes díru dáváme koberec a postupně rovnáme všechny naše kousky. Začíná hřát podzimní slunce, věže paláce se vynoří z mlhy a víkendová akce může začít. Rychle nás zalije skvělá nálada, lidé zastavující se u našeho stánku jsou milí a úžasní. Občas se i červenáme chválou;) Pozdravíme se tu se spoustou lidí, kteří naši práci sledují dlouhá léta nebo už mají dokonce náš výrobek doma. Dalším zájemcům rádi představujeme kdo jsme a co vlastně děláme. V neděli je ještě krásnější počasí a my ani nevnímáme celkovou únavu.

Dyzajn market byla povedená akce a určitě ne naše poslední. Děkujeme všem, kteří se u nás zastavili, prohodili pár slov, vzali si vizitku nebo si jen prohlédli naši tvorbu. Pozitivní energie, kterou jsme tu načerpali, v nás bude ještě dlouho. Nejvíc ze všeho nás bolí svaly v obličeji, jak jsme věčně zavření v dílně, tak nejsme zvyklí si tolik povídat!:) Dnes budeme ještě vstřebávat zážitky a pak zase hurá do dílny.