Kari křeslo z 50. let Koželka / Kropáček

Vyprodáno

VYPRODÁNO

Představujeme vám jedno z nejpohodlnější křesel. Má elegantní nadčasové tvary a kvalitní provedení v bukovém masivu. Celá konstrukce je velice pevná a z masivního dřeva.

Výrobce Interiér n.p. Praha. Design z 50. let společně navrhli Karel Koželka a Antonín Kropáček. 

Křeslo je po celkové renovaci s důrazem na detail. Čalounění jsme zrenovovali původní metodou (naše renovace také sledujte krok za krokem na Instagramu nebo Youtube). Křeslo je velice pohodlné, má pružinový nově vypletený sedák a opěrák. Nové je také čalounění včetně extra odolné potahové látky v odstínech jemné žluté, kari žluté, béžové a šedé.

Staré čalounění jsme nejprve celé odstranili, bukovou konstrukci zpevnili a pustili se do důkladného broušení dřeva. A že to nešlo zrovna lehce. Povedlo se nám tu zachovat světlý odstín ohýbaného dřeva s krásnou kresbou dřeva. Dřevo jsme ošetřili tvrdým olejem do hedvábně hladkého povrchu.

Sedák i opěrák jsme kompletně zrenovovali. Pružiny jsou ručně vypleteny, nové jsou také popruhy, všechny výplně, v sedáku je nová 3 cm silná kokosová deska a spousta vatování. Vše je voňavé, pevné a připravené na další dlouhá léta užívání.

V tomto křesle vás čeká každodenní pohodlí. Je to ideální kousek do útulného čtecího nebo relaxačního koutku.

Rozměry: výška sedáku 44 cm, sedák 55 x 55 cm, výška opěráku 50 cm, celková výška 76 cm, celková šířka 70 cm.

0,00 Kč