Kostkované křeslo Halabala

Vyprodáno

VYPRODÁNO

Jedinečný originál k vám domů. Retro křeslo z padesátých let po naší kompletní renovaci a opravě. Výrobce n.p. TON závod Bystřice pod Hostýnem.

Křeslo na nás čekalo v jednom pražském bytě. Někdo je kdysi nešetrně 'renovoval' a původní pružiny nahradil měkkým molitanem. Staré čalounění jsme tak celé sundali a pustili se do důkladného broušení dřeva. Povedlo se nám tu dosáhnout světlého přírodního buku. Područky totiž bývají často flekaté, promořené, hluboce poškrábané nebo prasklé.

Sedák je vyroben zcela nový, pružinový, ručně vypletený, nové jsou i popruhy a všechny výplně. Konstrukce je zpevněná, vše je voňavé, pevné a připravené na další dlouhá léta užívání. V tomto křesle vás čeká každodenní pohodlí.

Postupy našich renovací můžete sledovat na našem Instagramu.

Elegantní spojení ohýbaného bukového dřeva a tuhé odolné potahové látky. S nadčasovými geometrickým vzorem si snadno doma vytvoříte příjemné a osobité místo.

Rozměry: výška sedáku od země 44 cm, šířka sedáku 57 cm, hloubka sedáku 55 cm, celková šířka 72 cm, celková výška 85 cm, výška opěráku 58 cm.

Potahová látka: 61% akryl, 25% polyester, 14% bavlna. Látka je vysoce odolná a kvalitní a má gramáž 857 gm2. Dobré rady pro údržbu čalounění jsou součástí.

Tip! Ke křeslu si můžete pořídit i praktický taburet.

0,00 Kč