Skladovky vám odesíláme do 3 dnů🎉

Křeslo Monstera

Vyprodáno

VYPRODÁNO

Jedinečný originál k vám domů v přírodních tlumených odstínech. Máme pro vás ikonické retro křeslo zvané také 'C' z 50. let. Křeslo je po naší kompletní renovaci, s novým čalouněním a krásnou potahovou látkou.

Zaujme vás elegantní spojení ohýbaného bukového dřeva na područkách a odolné potahové látky se svěžím vzorem listů monstery. Výroba v národním podniku TON v Bystřici pod Hostýnem v šedesátých letech.

Staré čalounění jsme celé odstranili, konstrukci zpevnili a pustili se do důkladného broušení dřeva. Povedlo se nám tu dosáhnout nevšedního odstínu světlého buku s krásnou kresbou dřeva a hedvábně hladkým povrchem.

Sedák jsme vyrobili zcela nový. Pružiny jsou ručně vypleteny, nové jsou také popruhy, všechny výplně a to včetně 3 cm silné kokosové desky. Vše je voňavé, pevné a připravené na další dlouhá léta užívání.

V tomto křesle vás čeká každodenní pohodlí. Je to ideální kousek do útulného čtecího nebo relaxačního koutku.

Rozměry: výška sedáku od země 44 cm, šířka sedáku 58 cm, hloubka sedáku 52 cm, celková šířka 72 cm, celková výška 85 cm, výška opěráku 55 cm, područky od země 65 cm.

Potahová látka: 100 % polyester. Látka je vysoce odolná a kvalitní, gramáž je 350 gm2, má vodoodpuzující úpravu. Dobré rady pro údržbu čalounění jsou součástí.

0,00 Kč