Křeslo Terakota - UP Závody / J. Halabala

NA OBJEDNÁVKU

Odstín dřeva: buk přírodní

Doba dodání: do 3-4 týdnů

Tip! Ke křeslu vám rádi vyrobíme taburet nebo lavici ve stejném provedení či ušijeme polštářky (v rozměrech 40x40 nebo 50 x 30)

Křeslo je originál z 50. let nyní po celkové renovaci a obnově - jak dřeva, tak čalounění. Ikonické retro křeslo navrhl pro UP Závody známý návrhář Jindřich Halabala.

Křeslo Terakota jsme kompletně zrenovovali. Vše je voňavé, pevné a připravené na další dlouhá léta užívání. Křeslo je velice pohodlné, má pružinový nově vypletený sedák a opěrák. Nové je také veškeré čalounění včetně kokosové desky, popruhů a spousta vatování. Potahová látka je extra odolná, vodoodpudivá a snadno se čistí. Podmanivý hnědooranžový odstín geometrického vzoru na béžovém pozadí. Nadčasová a zároveň velice retro kombinace.

Staré čalounění jsme nejprve celé odstranili, bukovou konstrukci zpevnili a pustili se do důkladného broušení dřeva. A že to nešlo zrovna lehce. Naše renovace tohoto typu křesel můžete také sledovat na Youtube.

Povedlo se nám tu zachovat světlý odstín ohýbaného dřeva s krásnou kresbou dřeva. Dřevo jsme ošetřili tvrdým olejem do hedvábně hladkého povrchu.

V tomto křesle vás čeká každodenní pohodlí. Je to ideální kousek do útulného čtecího nebo relaxačního koutku.

Rozměry: výška sedáku od země 44 cm, šířka sedáku 58 cm, hloubka sedáku 52 cm, celková šířka 72 cm, celková výška 85 cm, výška opěráku 55 cm, područky od země 65 cm.

Potahová látka: 37 % polyester, 28 % bavlna, 34 % akryl, 1 % polyamid. Žinylková látka je vysoce odolná a kvalitní, gramáž je 570 gm2. Dobré rady pro snadnou údržbu čalounění jsou součástí.

21 900,00 Kč
Dostupné do měsíce