Křeslo Fantazie - UP Závody / J. Halabala

Vyprodáno

VYPRODÁNO

Křeslo je originál z 50. let nyní po celkové renovaci a obnově - jak dřeva, tak čalounění. Ikonické retro křeslo navrhl pro UP Závody známý návrhář Jindřich Halabala.

Odvážné, výrazné a nevšední. Pokud toužíte po opravdu pohodlném křesle, ze kterého se vám nebude chtít vstávat, máme tu pro vás křeslo Fantazie. Tmavě modrý až tyrkysový podklad s nejrozmanitějšími květy, které přitáhnou pozornost. Ideální křeslo, pokud potřebujete dodat vzpruhu a šťávu jinak fádnímu neutrálnímu interiéru.

Každý kousek má svou speciální cestu. Proto celý proces renovace vnímáme velice zodpovědně. Podívejte se na Youtube, jak pracujeme a jak renovujeme nábytek.

Křeslo Fantazie je kompletně zrenovované. Vše je voňavé, pevné a připravené na další dlouhá léta užívání. Křeslo je velice pohodlné, má pružinový nově vypletený sedák a opěrák. Nové je také veškeré čalounění včetně kokosové desky, popruhů a spousta vatování. Potahová látka je odolná, vodoodpudivá a snadno se čistí. 

Staré čalounění jsme nejprve celé odstranili, bukovou konstrukci zpevnili a pustili se do důkladného broušení dřeva. Dřevo jsme mořili na odstín ořech a poté ošetřili tvrdým olejem do hedvábně hladkého povrchu.

V tomto křesle vás čeká každodenní pohodlí. Je to ideální kousek do útulného čtecího nebo relaxačního koutku.

Rozměry: výška sedáku od země 44 cm, šířka sedáku 58 cm, hloubka sedáku 52 cm, celková šířka 72 cm, celková výška 85 cm, výška opěráku 55 cm, područky od země 65 cm.

Potahová látka: 100 % polyester, gramáž je 430 gm2. Dobré rady pro snadnou údržbu čalounění jsou součástí.

0,00 Kč